اتصالات استیل صنایع غذایی

اتصالات استیل از فولاد ضد زنگ با مقاومت بالا هستند که در برابر خوردگی مقاومت بالایی دارند و به لحاظ بهداشتی نیز بهترین عملکرد را دارند. از این رو عمر و کارایی تجهیزات شما را افزایش می دهند.

با افزایش تقاضا برای مواد غذایی مقرون به صرفه، اتصالات و ابزارهای مورد نیاز برای کشت و عرضه آنها به بازار نیز تحولی اساسی یافته اند و از جنس مواد و متریال های با دوام ساخته می شوند. خوردگی، سایش و قرارگرفتن در معرض مواد شیمیایی می تواند اتصالات و تجهیزات مورد استفاده در صنایع غذایی را به طور زودرس خراب کند و هزینه های تعمیر و استهلاک بالایی را بر دوش صاحبان آن بگذارد.

لذا با اتصالات صنایع غذایی استیل از جمله اتصالات و آداپتورهای SHF Inc، مهره ماسوره، شیر پروانه ای، واشر و مهره، زانو استیل، تبدیل استیل، کلمپ و… می توانید کارایی صنایع غذایی خود را بهبود بخشید.

مزایای استیل اتصالات صنایع غذایی

وقتی اتصالات صنایع غذایی از جنس استیل یا همان فولاد ضد زنگ انتخاب می شود، مزایای بسیاری برای صنایع غذایی خواهد داشت. از جمله سطوح تجهیزات پردازشی غذا با مواد مرطوب، سوزاننده و اسیدی در تماس هستند و همچنین باید در دمای شدید مقاومت کنند و علاوه بر این باعث رشد باکتری‌هایی که باعث بیماری های ناشی از غذا هم می شوند نباشند که اتصالات استیل چنین خصوصیاتی را ارائه می دهند.

به علاوه در کنار ظاهر زیبا، بادوام، مقاوم در برابر ضربه و آتش، بهداشتی، غیر مغناطیسی و قابل بازیافت نیز می باشند. لذا برنامه های غذایی می توانند از ادغام اتصالات و آداپتورهای فولادی ضد زنگ در خطوط تولید خود سود ببرند.

در واقع فولاد ضد زنگ دارای محتوای کروم بالایی است که باعث ایجاد اکسید نامرئی و خود ترمیم کننده در نمای بیرونی مواد می شود. یک سطح غیر متخلخل نفوذ رطوبت را کاهش می دهد و باعث کاهش خوردگی شکاف و مشکلات حفره می شود لذا استفاده از پاک کننده ضد باکتریایی ویروس های مضر را از بین می برد.

با اینحال در صنایع غذایی معضل بزرگی چون بهداشت ، بهبود مقاومت در برابر خوردگی یا توانایی تحمل فشارها و درجه حرارت شدید وجود دارد که هزینه استهلاک و تعمیر و نگهداری آنها معمولا بالاست که استفاده از اتصالات استیل یا همان فولاد ضد زنگ می تواند طیف وسیعی از چالش ها و مشکلاتی که صنایع غذایی با آن روبرو هستند را برطرف سازد.

 

نمایش بیشتر