شمش سرب درجه

شمش سرب تصفیه شده معمولاً دارای خلوص 99 تا 99.999 درصد است ، اما سرب با خلوص 99.999 درصد از نظر تجاری رایجتر است . با تکنیکهای مدرن ذوب و تصفیه، دستیابی به این سطوح بالای خلوص، بدون توجه به ماهیت ماده اولیه امکان پذیر است . درجه های خلوص بسیار بالا (99.999 درصد) ، عمدتا برای اهداف علمی و تحقیقاتی تولید شده است .

در حالی که هیچ استاندارد بین المللی حاکم بر انواع مختلف و خلوص سرب وجود ندارد، استانداردهایی در برخی از کشورها ایجاد شده است . به عنوان مثال، در ایالات متحده به حداقل میزان خلوص 99.94 درصد ، سرب خورنده گفته می شود (این نام از فرآیندی گرفته شده است که سرب را تشکیل داده است) .

دراین مطلب از وب سایت آسیا استیل به انواع سرب و ویژگی های آن اشاره کرده ایم .

انواع سرب

سرب شیمیایی ، بیشترین گرید مورد استفاده پس از خوردگی سرب است. در این نوع سرب تصفیه شده ، از مس به میزان 0.04 تا 0.08 درصد و نقره به میزان 0.002 تا 0.02 درصد استفاده شده است . در این گرید مقاومت در برابر خوردگی و مقاومت مکانیکی به طور قابل توجهی بهبود یافته است بنابراین در صنایع شیمیایی به ویژه برای لوله کشی، به عنوان ماده پوششی بسیار مطلوب است .

سرب معمولی سرب کاملا تصفیه شده و مخلوطی کمی با مس است. هر جا نیازی به مقاومت در برابر خوردگی بالا وجود نداشته باشد به طور گسترده ای از این نوع سرب استفاده می شود .

سرب اسیدی نیز که با افزودن مس به سرب کاملا تصفیه شده ساخته می شود، بالاتر از سرب شیمیایی است .

شمش قلع سرب

شمش قلع سرب در ایران بسیار مقرون به صرفه است و از نظر کیفیت در سطح بسیار بالایی قرار دارد . این محصول عنصر مهم و مناسبی برای صنعت الکترونیک است و همچنین در ساخت وانهای حلبی و تجهیزات حمام ، دستگاههای لحیم کاری خودکار و کاملاً اتوماتیک مورد استفاده قرار می گیرد .

شمش سرب ایرانیشمش سرب

اکنون که تولیدکنندگان برای تولید محصولات داخلی سخت در تلاش هستند بازار فلزات تهران توانسته است قسمت عمده ای از نیاز به این محصولات را برای صنعتگران داخلی تأمین کند . تولیدکنندگان تابلوهای الکترونیکی نیز به کمک شمش سرب محصولاتی با کیفیت بالا تولید کرده اند . این محصولات قابل رقابت با نمونه های خارجی می باشند و نیاز به واردات آن را تا حدود زیادی برطرف ساخته اند .

شمش سرب ایران با توجه به تجزیه و تحلیل استاندارد STANNOL آلمان با ورقی باکیفیت 100 درصدی تولید می شود .

این آلیاژ شمش سرب ، ساخته شده برای لحیم کاری قلع سرب ، در لحیم کاری تخته الکترونیکی در حوضچه های حلبی اتوماتیک با اکسیداسیون بسیار کم استفاده می شود ، که به معنی حداکثر عملکرد و بالاترین کیفیت لحیم کاری است . خرابی محصولات لحیم کاری به کمک این مواد به حداقل می رسد .

این شمش قلع از موادی ساخته شده است که از اکسید شدن جلوگیری می کند . این مزیت استفاده از این نوع قلع را برای دمای بالاتر امکان پذیر می کند و برای انواع حمام های حلبی مناسب است . این آلیاژ که مطابق با استاندارد آلیاژ استانول ایجاد می شود ، تولیدکننده را مجبور میکند کیفیت قلع تولید شده در سیستم های لحیم کاری را به صورت دوره ای مورد تجزیه و تحلیل قرار دهد و محصولات خود را ارزیابی کند .

بالاترین کیفیت شمش قلع سرب

فلزات قلع خالص مالزی و سرب قلع خالص در ایران با بالاترین کیفیت ساخته می شوند و همه عناصر مورد نیاز برای افزایش کیفیت محصول در این شمش های قلع استفاده می شود . این عناصر شمش ها را برای استفاده در صنایع الکترونیکی و لحیم کاری تابلوهای برقی آماده می کند .

شمشهای قلع که در آنها به رعایت استانداردهای جهانی تاکید شده است، نیازهای خاص مصرف کننده مانند کاهش تولید زباله، کاهش خوردگی مس و حداقل رساندن احتمال اتصال کوتاه را تامین می کند. استفاده از شمش قلع ایرانی برای تولید مقرون به صرفه بسیار ضروری است و هزینه های تولید را به شکل قابل توجهی کاهش می دهد .

خرید شمش سرب از آسیا استیل

گروه صنعتی آسیا استیل همواره کسب رضایت مشتریان را دغدغه خود قرار داده است و به همین منظور دو عامل کیفیت بالا و قیمت مناسب را همیشه در روند تولید و عرضه خود لحاظ می کند. بدین منظور شما می توانید همواره قیمت مصوب و استاندارد روز را از  طریق سامانه این سایت و در اسرع وقت دریافت نمایید .

جهت خرید انواع شمشهای سرب می توانید با شماره تماسهای شرکت آسیا استیل تماس گرفته و ضمن دریافت مشاوره های لازم، محصول مورد نظر را در هر کجا که تمایل داشته باشید، دریافت نمایید .