اجلاس سراسری مدیریت و رهبری به سبک مدیران و برندهای شایسته (مدیر شایسته تر برند شایسته تر)

گروه صنعتی آسیا استیل کیان از سال ۱۳۸۳ فعالیت خود را با راه اندازی فروشگاه فیزیکی واقع در مجتمع تجاری فراهانی آغاز نمود .

که با پشتوانه علمی و تجربی کارشناسان طی یک دهه تجربه در زمینه:

تولید و تأمین اقلام تأسیسات صنعتی

سفارش ساخت تجهیزات تأسیساتی

ساخت ماشین آلات صنعتی جهت پروژه های نفت، گاز و پتروشیمی، نیروگاهی، پالایشگاهی، ساختمانی و همچنین بخار گاز و سیکل ترکیبی

توانستیم از سال ۱۳۹۰ با توجه به توسعه کسب و کار اقدام به زیر ساخت های تخصصی در بخش تولید محصولاتی همچون:

  • انواع لوله
  • انواع فلنج
  • انواع اتصالات
  • شیرآلات با آلیاژ های استیل
  • انواع شمش 
احلاس مدیران آسیا

با دریافت مجوز های قانونی و استانداردهای بین المللی (DLY.ASTM.AXSI,ASME,…) نمائیم.ما در این مجموعه با هدف ارائه خدمات بهتر به مشتریان و همکاران گرامی از سال ۱۳۹۷ وب سایت رسمی با نام تجاری آسیا استیل کیان را راه اندازی نمودیم.

تا بتوانیم در سراسر کشور عزیزمان محصولات خود را با ارائه اطلاعات فنی و دقیق و قیمت مصوب به دست مشتریان گرامی برسانیم.تحویل به موقع کالا، خدمات مشاوره ای رایگان قبل و پس از فروش، سیاست مشتری مداری و رضایت کامل مشتریان از جمله اهداف این شرکت می باشد.

گروه صنعتی آسیا استیل توانمندی خود را در بخش تولید و تامین کلیه تجهیزات و تاسیسات صنعتی شامل لوله، اتصالات، استنلس استیل، کربن استیل، لوله پلی اتیلن، پروبیلن، P.V.C-U ، شیرآلات، فلنج، پیچ و مهره، استاد بولت، واشر را تضمین میکند تا بتواند همیشه در این عرصه سربلند بماند.

ما در این جا هستیم و میمانیم تا خدمات خود را به نحو شایسته در اختیار شما قرار دهیم.

برخی از خدمات گروه صنعتی آسیا استیل کیان

تولید و تامین کلیه تجهیزات و تاسیسات صنعتی شامل لوله ، اتصالات ، استنلس استیل ، کربن استیل ، پلی اتیلن ، پروبیلن ، P.V.C-U ، شیرآلات ، فلنج ، پیچ و مهره ، استاد بولت ، واشر و غیره

ارائه فاکتور رسمی ارائه مشاوره تخصصی رایگان مختلف امکان رویت محصول و نمونه برداری قبل از خریدارائه گواهی نامه ( certificate ) کیفیت و اصالت محصولات امکان انجام انواع تست و آزمایش مورد نظر مشتریان گرامی ارائه پیش فاکتور در کمترین زمان ممکن و ویرایش آن بدون محدودیت دارای واحد پشتیبانی پس از خرید و سامانه انتقادات و پیشنهادات (صدای مشتری)

ضمانت عودت کالا و تمامی هزینه های خرید از جمله هزینه حمل و آزمایشگاه متالورژی در صورت مغایرت محصول با شرکت بازرگانی آسیا استیل کیان خواهد . 

با کارشناسان آسیا استیل کیان در تماس باشید