حقوق و تسهیلات در وزارت نفت

یکسان سازی حقوق و تسهیلات در وزارت نفت

پایگاه اطلاع‌رسانی شرکت نفت در باب یکسان‌سازی حقوق و تسهیلات در وزارت نفت اعلام کرد: مهدی علی مددی در نشستی که هفته گذشته در شرکت گاز استان خوزستان برگزار شد با اشاره به چالش‌های بسیاری که در جهت ارائه تسهیلات و ساماندهی نیروهای قراردادی بر سر راهشان قرار گرفته گفت: تلاش بر این است که با حضور در مناطق مختلف شرایط نیروهای قراردادی را از نزدیک بررسی کنیم. شرکت‌های زیرمجموعه وزارت نفت در این باب اطمینان خاطر کامل داشته باشند که دیدگاه ما در این زمینه تنها بررسی، رفع و حل مشکلات است .

یکسان‌سازی حقوق و تسهیلات در وزارت نفت بین کارمندان رسمی و قراردادی

مهدی علی مددی با بیان اینکه تکثیر قراردادهای شرکت نفت آسیب‌های جدی به منابع انسانی وارد می‌کند بر جبران و تدوین نظام خدمات مدون تاکید کرد؛ به همین دلیل به‌روزرسانی اطلاعات تحصیلی نیروهای قراردادی و یکسان‌سازی حقوق و تسهیلات در وزارت نفت در اولویت اقدام‌های وزارت نفت خواهد بود .

طبقه‌بندی مشاغل ارکان ثالث

سرپرست توسعه مدیریت و سرمایه منابع انسانی وزارت نفت با اشاره به مشکلات نیروهای ارکان ثالث گفت: بخش زیادی از مشاغل فنی و تخصصی توسط نیروهای ارکان ثالث اداره می‌شوند؛ به همین سبب تدابیری باید اندیشیده شوند تا انگیزه و دلگرمی نیروهای شخص ثالث افزایش پیدا کنند .

دیگر اخبار 1400 :

تهاتر و قرار دادهای نفتی جدید

حمایت های در نظر گرفته شده برای خانواده های متوفایان صنعت نفت

 

جدیدترین مقالات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *