رفع اختلال سامانه سوخت

رفع اختلال سامانه سوخت

پایگاه اطلاع رسانی وزارت نفت در باب رفع اختلال سامانه سوخت اعلام کرد : سید ابراهیم رئیسی ( رئیس جمهور کنونی ) جهت بررسی اختلال پیش آمده در سامانه سوخت در وزارت نفت حضور پیدا کردند و در باب وضعیت جایگاه های سوخت در سراسر کشور را مورد بررسی قرار دادند .

سید ابراهیم رئیسی در باب نشستی که با جواد اوجی ( وزیر نفت ) و محسن خجسته فرد ( مدیر عامل شرکت ملی نفت ایران ) داشت گفت : تلاش های وزارت نفت در راستای حل این مشکل ستودنی است وی در ادامه سخنان خود اظهار خوشحالی کرد که که شرایط مساعدتر شده و سوخت گیری در جریان است .

سید ابراهیم رئیسی لازم دانست که آمادگی لازم را داشته باشند تا در مقابل حملات احتمالی دشمن دچار مشکل و اختلال نشویم وی در آخر از تمام نیروهای وزارت نفت تشکر کرد که در راستای رفع این اختلال اقدامات لازم را در اسرع وقت انجام دادند .

جواد اوجی قول رفع اختلال سامانه سوخت در دو روز آینده را داد

جواد اوجی از فعال شدن 3000 جایگاه سوخت در سرار کشور خبر داد و گفت قول میدهم که این اختلال حداکثر تا دو روز آینده رفع خواهد شد تا هم وطنان عزیز بتوانند از سهمیه های خود استفاده کنند دراین بازه زمانی سهمیه سوخت هر فرد در کارتش محفوظ خواهد بود و مشکلی برای سهمیه ای که داشته به وجود نخواهد آمد .

وزیر نفت با اشاره به همکاری مردم با وزارت نفت گفت: دشمن قصد آسیب زدن به مردم را داشت اما مردم ایران همانند گذشته با صبر ، استقامت و همکاری مثال زدنیشان سبب شدند تا تیر دشمن خطا رفته و به سنگ بخورد .

 

دیگر اخبار داغ 1400 پس از رفع اختلال سامانه سوخت :

آیا انرژی پایدار رشد اقتصادی به همراه دارد؟

بودجه بندی بنزین 1400 و 14001

جدیدترین مقالات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *