روپیچ تو پیچ فولادی فشار قوی دنده‌ای

اتصالات فولادی فشار قوی به دو دسته اتصالات فولادی فشار قوی دنده‌ای و ساکت (جوشی) تقسیم می‌شود و در صنایع مختلفی همچون آب، گاز، بخار و دیگر صنایع مشابه مختلف مورد استفاده قرار می‌‎گیرد. اتصالات فولادی فشار قوی دنده‌ای از تنوع بسیاری برخوردار است که روپیچ توپیچ فولادی فشار قوی دنده‌ای از این دسته به شمار می‌آید.

روپیچ تو پیچ فولادی فشار قوی دنده‌ای از اتصالات رزوه‌داری است که در انواع تبدیل‌های روپیچ توپیچ، بوشن‌های روپیچ توپیچ، مغزی‌های روپیچ توپیچ و اتصالات تلفیقی دیگر موجود است. همانطور که از نام این قطعه پیداست، یک سر ان به صورت مادگی از داخل رزوه شده و سر دیگر آن به صورت نری از بیرون رزوه شده است.

کاربرد روپیچ تو پیچ فولادی فشار قوی دنده‌ای

امروزه روپیچ تو پیچ فولادی فشار قوی دنده‌ای کاربردهای بسیاری در صنعت لوله‌کشی گاز و آب دارد که به منظور اضافه نمودن و بیشتر کردن طول لوله‌ها از آن استفاده می‌گردد. استفاده آسان و راحت، کم هزینه و به‌صرفه بودن و سبکی این محصول از خصوصیات بارز آن به شمار می‌آید. روپیچ توپیچ در جنس‌های متنوعی همچون برنجی، گالوانیزه، فولادی، برنجی و … در کیفیت‌های بالا تولید و عرضه می‌گردد.

شرکت آسیا استیل، پیشرو در زمینه تامین تجهیزات و تاسیسات صنعتی، انواع مختلفی از روپیچ توپیچ‌های فولادی فشار قوی دنده‌ای را با بهترین کیفیت عرضه می‌نماید.

جنس بدنه :فولادی

سایز :1/4 اینچ, 3/8 اینچ, 1/2 اینچ, 3/4 اینچ, 1 اینچ, 1/4 1 اینچ, 1/2 1 اینچ, 2 اینچ, 1/2 2 اینچ, 3 اینچ, 4 اینچ

نوع اتصال :دنده ای

برای دریافت قیمت مصوب و مشاوره جهت انتخاب صحیح و مناسب و صرفه جویی در هزینه های خود میتوانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.