زانوچپقی فولادی فشارقوی دنده‌ای

اتصالات فشار قوی فولادی به دو دسته اتصالات فشار قوی فولادی جوشی و دنده‌ای تقسیم می‌شوند که از این میان، زانو چپقی فولادی فشار قوی دنده‌ای یکی از انواع این اتصالات به شمار می‌آید. این اتصالات در صنایع مختلفی از جمله نفت، گاز، پتروشیمی و دیگر صنایع مشابه بسیار پرکاربرد و ضروری هستند.

اتصالات به منظور تغییر جهت، انشعاب‌گیری، تبدیل قطر لوله و یا اتصال دو لوله به یکدیگر مورد استفاده قرار می‌گیرند. زانو، یکی از تجهیزات لازم و ضروری در اتصالات لوله است که به منظور تغییر جهت در امتداد لوله استفاده می‌گردد.

زانوی چپقی، یکی از انواع زانو در اتصالات فشار قوی فولادی دنده‌ای است که این زانو متشکل از یک زانوی معمولی است که یک سر آن دنده خارجی دارد و می‌تواند جایگزین زانو و مغزی گردد. زانو چپقی فولادی فشار قوی دنده‌ای مشتمل بر دو نوع زانو چپقی 90 درجه و زانو چپقی 45 درجه می‌باشد و بهترین وسیله جهت قرار گرفتن در زوایا و کناره‌های دیوار است.

 

جنس بدنه: فولادی

سایز :1/4 اینچ, 3/8 اینچ, 1/2 اینچ, 3/4 اینچ, 1 اینچ, 1/4 1 اینچ, 1/2 1 اینچ, 2 اینچ, 1/2 2 اینچ, 3 اینچ, 4 اینچ

نوع اتصال :دنده‌ای

 

شرکت آسیا استیل، پیشرو در زمینه تامین تجهیزات و تاسیسات صنعتی، انواع متنوعی از زانوچپقی فولادی فشارقوی دنده‌ای را با بهترین کیفیت عرضه می‌نماید. به منظور دریافت قیمت مصوب، مشاوره جهت انتخاب صحیح و مناسب و صرفه جویی در هزینه‌های خود، می‌توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.