سردنده فولادی فشارقوی دنده‌ای

اتصالات فشار قوی فولادی به دو دسته اتصالات فشار قوی فولادی دنده‌ای و ساکت (جوشی) تقسیم می‌شود و در صنایع مختلفی همچون آب، گاز، بخار و دیگر صنایع مشابه مختلف مورد استفاده قرار می‌‎گیرد.اتصالات فشار قوی فولادی دنده‌ای انواع متنوعی را شامل می‌شود که سردنده فولادی فشار قوی دنده‌ای یکی از انواع این اتصالات به شمار می‌آید. سردنده فولادی، یکی از پرکاربردترین نوع اتصالات در صنعت است که در انواع و سایزهای مختلف تولید و عرضه می‌گیردد.

سردنده فولادی فشارقوی دنده‌ای برای اتصال یک لوله یا یک فیتینگ به یک اتصال دنده‌ای دیگر مورد استفاده قرار می‌گیرد. سردنده‌ها در انتقال گاز، آب و بسیاری از این موارد به کار گرفته می‌شود، درواقع کاربرد اصلی سردنده برای اتصال خطوط لوله به شیر مخازن است. این اتصالات به عنوان محبوب‌ترین نوع مهر و موم برای مخازن و اتصالات به شمار می‌آیند. در دو سر سردنده‌های فولادی فشار قوی دنده‌ای، رزوه‌هایی وجود دارند که دارای دندانه‌های نر و مادگی هستند که با دنده‌های لوله جفت می‌شوند.

از مزایای کاربرد این محصول می‌توان به مواردی همچون اتصال سریع، تعمیر و دستکاری آسان و قابلیت مصرف مجدد آن اشاره نمود. از آن جایی که سردنده‌ها در اتصال مخازن مورد استفاده قرار می‌گیرند، مقاومت حرارتی آن‌ها یکی از پارامترهایی است که مورد توجه قرار می‌گیرد. مقاومت حرارتی در سردنده‌ها معمولا بین ۲۵- درجه سانتیگراد تا ۱۸۰+ درجه سانتیگراد دارای مقاومت حرارتی می‌باشد.

شرکت آسیا استیل، پیشرو در زمینه تامین تجهیزات و تاسیسات صنعتی، انواع مختلفی از سردنده فولادی فشارقوی دنده‌ای را با بهترین کیفیت عرضه می‌نماید.

جنس بدنه :فولادی

سایز :1/4 اینچ, 3/8 اینچ, 1/2 اینچ, 3/4 اینچ, 1 اینچ, 1/4 1 اینچ, 1/2 1 اینچ, 2 اینچ, 1/2 2 اینچ, 3 اینچ, 4 اینچ

نوع اتصال :دنده ای

برای دریافت قیمت مصوب و مشاوره جهت انتخاب صحیح و مناسب و صرفه جویی در هزینه های خود میتوانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.