بوشن فولادی فشار قوی دنده‌ای

بوشن فولادی فشار قوی دنده‌ای قطعه‌ای استوانه‌ای شکل است که در دو طرف از قسمت داخل رزوه شده است، از این رو به منظور اتصال دو لوله که یک سر آن از خارج دنده است، مورد استفاده قرار می‌گیرد. رزوه‌کاری یکی از بارزترین خصوصیات بوشن فولادی فشار قوی دنده‌ای است که باعث آب‌بندی و اتصال لوله‌ها به صورت دقیق می‌گردد. به همین دلیل، عملیات رزوه‌کاری باید با رعایت کلیه نکات انجام پذیرد. استفاده از لوله‌های بدون درز، یکی دیگر از مواردی است که در تولید یک بوشن با کیفیت بایستی در نظر گرفته شود.

عملکرد بوشن فولادی فشار قوی دنده‌ای

بوشن‌های فولادی فشار قوی دنده‌ای انواع مختلفی دارند که از این میان می‌توان به مواردی همچون بوشن معمولی، بوشن تبدیل و بوشن روپیچ‌توپیچ اشاره نمود. بوشن معمولی، به منظور برقراری ارتباط دو لوله با قطر یکسان و بوشن تبدیل، برای اتصال دو لوله غیر هم سایز استفاده می‌شود. بوشن روپیچ‌توپیچ، نوعی از بوشن است که یک سر آن از داخل و سر دیگر آن از خارج دارای دنده است. این نوع از بوشن در مواردی که نیاز است تا طول لوله به مقدار کم (حدود چند سانتی‌متر) اضافه شود، مورد استفاده قرار می‌گیرد. بوشن فولادی فشار قوی دنده‌ای در مواردی که تحمل فشارهای بالا مورد نیاز است، کاربرد دارد. این بوشن در صنایع مختلفی همچون آب، گاز، پتروشیمی و … مورد استفاده قرار می‌گیرد.

شرکت آسیا استیل پیشرو در زمینه تامین تجهیزات و تاسیسات صنعتی انواع متنوعی از بوشن دنده‌ای فشار قوی را با بهترین کیفیت عرضه می‌نماید.

 

برای دریافت قیمت مصوب و مشاوره جهت انتخاب صحیح و مناسب و صرفه جویی در هزینه های خود میتوانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.