زانو فولادی جوشی

زانو فولادی جوشی با داشتن ساختاری ساده یکی از انواع اتصالات با زمینه کاربرد فروان در صنایع است. این اتصال دهنده فولادی جهت تغییر مسیر سیال و تغییر زاویه در لوله کشی مورد استفاده قرار می گیرد. این قطعات فولادی متناسب با نوع کاربرد در انواع مختلف تولید می‌شوند و از موارد پرکاربرد در مصارف صنعتی و خانگی هستند.

عملکرد زانو فولادی جوشی

تفاوت زانوهای جوشی در زوایای ساختاری آنها است که در انواع 45 درجه، 90 درجه و 180 درجه ساخته می‌شوند. زانو جوشی فولادی به منظور تغییر مسیرجریان در خطوط لوله مورد استفاده قرار می‌گیرد و زانوی 90 درجه جهت تغییر مسیر جریان به همراه تغییر شعاع آن کاربرد دارد. در مواردی که بخواهیم جریان ورودی در همان راستا و در جهت رفت، برگشت داشته باشد، از زانوی 180 درجه استفاده می‌نمائیم.

زانوهای جوشی به هردو روش نورد گرم و سرد تولید می‌شوند. روش نورد گرم ضمن دارا بودن کیفیت بیشتر، از نظر اقتصادی نیز مقرون به صرفه نیست. همچنین سرعت تولید در نورد گرم نسبت به فرآیند نورد سرد پایین‌تر است.

شرکت آسیا استیل، پیشرو در زمینه تامین تجهیزات و تاسیسات صنعتی انواع متنوعی از زانوهای فولادی جوشی را با بهترین کیفیت عرضه می‌نماید.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر و اطلاع از قیمت‌های اتصالات پایپینگ با کارشناسان فروش ما تماس حاصل نمایید.