درپوش دنده‌ای استیل

درپوش دنده‌ای استیل از جمله اتصالات پرکاربرد در صنعت لوله‌کشی و یکی از انواع متعدد اتصالات دنده‌ای استیل است که انواع مختلفی را شامل می‌شود. هدف از تولید این اتصالات مسدود کردن انتهای لوله در مسیر لوله‌کشی و به منظور جلوگیری از ورود مواد و سیالات خارجی از انتهای لوله می‌باشد. درپوش‌های استیل با توجه به نیاز مشتری در انواع سایزها تولید و توزیع می‌گردد که ابعاد و ضخامت این قطعه وابسته به ضخامت و قطر لوله است.

کاربرد درپوش دنده‌ای استیل

درپوش دنده‌ای همانطور که از نام آن آشکار است، از یک سمت رزوه شده و دارای دنده است که از این قسمت جهت مسدود نمودن انتهای خط لوله به آن متصل می‌گردد. درواقع تفاوت اصلی درپوش دنده‌ای استیل با کپ دنده‌ای استیل در رزوه نمودن آنها است و درپوش‌ها از بیرون رزوه شده و کپ‌ها از داخل دارای دنده هستند. از موارد مصرف درپوش استیل، مسدود نمودن انتهای مسیر لوله‌کشی، صنایع شیمیایی و دارویی می‌باشد.

گروه صنعتی آسیا استیل با در نظر گرفتن حقوق مصرف کنندگان شرایط ویژه ای برای مشتریان درنظر گرفته است .شما می توانید برای خرید انواع اتصالات به صورت مستقیم و بدون واسطه با قیمت واقعی باکارشناسان ما در ارتباط باشید.

جهت مشاهده دیگر محصولات تولید شده این مجموعه در دسته بندی اتصالات بر روی کلمه لینک کلیک نمائید .