سرشلنگی دنده‌ای استیل

سرشلنگی دنده‌ای استیل – انواع اتصالات در صنعت لوله‌کشی به سه نوع فولادی، استیل و گالوانیزه تقسیم می‌شوند که از این میان اتصالات استیل، به دلیل خواص ضد رسوب، مقاومت در برابر آب و آتش و همچنین قابلیت تحمل وزن بالا و قابلیت بازیافت در صنعت جایگاه ویژه‌ای دارد. اتصالات دنده‌ای استیل که خود نیز انواع اتصالات استیل به شمار می‌آیند، انواع متنوعی از جمله زانو، سه راهی، مهره ماسوره، زانو چپقی، سه راهی تبدیلی، مغزی، سردنده، تبدیل، درپوش، سرشلنگی، بوشن و نیپل دنده‌ای استیل را شامل می‌شود.

کاربرد سرشلنگی دنده‌ای استیل

از میان انواع اتصالات استیل، سرشلنگی دنده‌ای استیل از جمله اتصالات پرکاربرد و مهم در صنعت لوله‌کشی به شمار می‌آید. این نوع اتصال، از اتصالات کاملا آشنا برای عموم مردم محسوب می‌شود و در لوله‌کشی‌های گاز و انتهای مسیر لوله‌ها استفاده می‌شود. این محصول پرکاربرد در ابعاد و اندازه‌های متفاوتی تولید و به بازار عرضه می‌گردد.

گروه صنعتی آسیا استیل با در نظر گرفتن حقوق مصرف کنندگان شرایط ویژه ای برای مشتریان درنظر گرفته است .شما می توانید برای خرید انواع اتصالات به صورت مستقیم و بدون واسطه با قیمت واقعی باکارشناسان ما در ارتباط باشید.

جهت مشاهده دیگر محصولات تولید شده این مجموعه در دسته بندی اتصالات بر روی کلمه لینک کلیک نمائید .