شیرصافی فلنج دار فولادی

شیرصافی فلنج دار فولادی  از جمله تجهیزات مهم و پرکاربرد در لوله‌کشی به منظور محافظت اجزای سیستم در برابر کثیفی و ذرات معلق می‌باشد. این محصول شامل یک توری، درپوش و آینه می‌باشد که هر کدام ویژگی و کاربرد منحصر به فرد خودشان را دارند و اتصال آن‌ها از طریق فلنج‌ها صورت می‌پذیرد. هر یک از این قطعات را می‌توان جهت انجام عملیات مختلفی همچون تمیزکاری، تعمیر و یا تعویض به راحتی باز نمود. به طور کلی، شیرهای صافی جهت خارج نمودن مواد خارجی از لوله‌ها و محافظت از پمپ‌ها، شیرالات و سایر تجهیزات مکانیکال موجود در سیستم‌های لوله‌کشی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

کاربرد گسترده این نوع شیرآلات در سیستم‌های فیلترینگ یا به اصطلاح جداکننده (صافی) است. انتقال بخار اشباع شده از دیگر کاربردهای این نوع شیرآلات است که معمولا در سیستم‌های آبیاری، خطوط انتقال نفت، گاز، بنزین و مایعات غیرخورنده مورد استفاده قرار می‌گیرد.

شیرصافی فلنج دار فولادی دارای تورهایی متشکل از چشمه‌هایی در سایزهای مختلف هستند که هر یک از این سایزها با توجه به نوع حساسیت پروژه انتخاب می‌شوند. این سایزها قابل تغییر بوده و بسته به سفارش مشتری تولید و به بازار عرضه می‌گردد.

گروه صنعتی آسیا استیل با در نظر گرفتن حقوق مصرف‌کنندگان، شرایط ویژه‌ای را برای مشتریان در نظر گرفته است. شما می‌توانید به منظور سفارش و خرید انواع شیرآلات فولادی و شیرهای صافی فولادی فلنج‌دار، به صورت مستقیم و بدون واسطه با کارشناسان ما در ارتباط باشید.