زانو دنده‌ای استیل

زانو دنده‌ای استیل یکی از انواع اتصالات استیل است که هنگام ایجاد تغییر در مسیر لوله‌کشی به کار گرفته می‌شود. زانو دنده‌ای استیل با توجه به قطر، ضخامت لوله، زوایای زانو و نوع اتصال، انواع مختلفی را شامل می‌شود.

زانوهای استیل از نظر متریال به دو دسته زانو کربنی استیل و زانو استلنس استیل تقسیم می‌شوند. همچنین، از نظر زوایای زانو، درجه‌های مختلفی را شامل می‌شوند که استاندارد زوایای آنها عبارتند از زانو 45 درجه، زانو 90 درجه، زانو 135 درجه و زانو 150 درجه.

اتصالات دنده‌ای با وجود زمان و هزینه بیشتر جهت تولید آن، از مزایای خاصی نیز برخوردارند و تولید آنها بنا به نیاز تغییرات در لوله‌کشی از نظر نوع دنده‎‌ها و موقعیت آنها بسته به سایز دو طرف اتصال می‌تواند متفاوت باشد.

زانو دنده‌ای استیل انواع مختلفی را از جمله:

زانوی معمولی که هر دو طرف یک سایز هستند و بیرون یا داخل دو سر زانویی به صورت دنده‌ای است.

زانو چپقی استیل که از یک سمت از داخل و از سمت دیگر از بیرون به صورت دنده‌ای است.

زانو تبدیل استیل که دو طرف آن از داخل دنده می‌شود و لوله استیل و اتصالات سر راه آن هر دو رزوه روکار دارند.

نوع سوم که کمتر نیز تولید می‌شود، از نوع زانویی استیل است که هر دو طرف بیرونی آن به صورت دنده‌ای و تبدیل است.

شامل می‌شوند.

امکان تعویض راحت و آسان، سرعت عمل در لوله‌کشی، امکان باز و بسته نمودن و تغییر آسان در مسیر لوله‌کشی از دیگر مزایای زانو دنده‌ای استیل است. کاربرد عمده زانویی در صنایع مختلفی همچون نفت، گاز، پتروشیمی، صنایع غذایی، کاغذسازی، سدسازی، کشتی سازی، واگن سازی و … است.

گروه صنعتی آسیا استیل با در نظر گرفتن حقوق مصرف کنندگان شرایط ویژه ای برای مشتریان درنظر گرفته است .شما می توانید برای خرید انواع اتصالات به صورت مستقیم و بدون واسطه با قیمت واقعی باکارشناسان ما در ارتباط باشید.

جهت مشاهده دیگر محصولات تولید شده این مجموعه در دسته بندی شیرآلات بر روی کلمه لینک کلیک نمائید .