زانو چپقی فولادی فشار قوی ساکت

اتصالات فولادی فشار قوی به دو دسته اتصالات فولادی دنده‌ای و ساکت تقسیم می‌شود که در صنایع مختلفی همچون آب، گاز، بخار و دیگر صنایع مشابه مختلف مورد استفاده قرار می‌‎گیرد. اتصالات فولادی فشار قوی ساکت از تنوع بسیاری برخوردار است که زانو چپقی فولادی فشار قوی ساکت از این دسته به شمار می‌آید.

کاربرد زانو چپقی فولادی فشار قوی ساکت

زانو چپقی فولادی فشار قوی ساکت با داشتن ساختاری ساده یکی از انواع اتصالات با زمینه کاربرد فروان در صنایع است. این اتصالات به منظور تغییر جهت، انشعاب‌گیری، تبدیل قطر لوله و یا اتصال دو لوله به یکدیگر مورد استفاده قرار می‌گیرند. زانو، یکی از تجهیزات لازم و ضروری در اتصالات لوله است که به منظور تغییر جهت در امتداد لوله استفاده می‌گردد. این قطعات فولادی متناسب با نوع کاربرد در انواع مختلف تولید می‌شوند و از موارد پرکاربرد در مصارف صنعتی و خانگی هستند.

زانو چپقی فولادی فشار قوی ساکت مشتمل بر دو نوع زانو چپقی 90 درجه و زانو چپقی 45 درجه می‌باشد و بهترین وسیله جهت قرار گرفتن در زوایا و کناره‌های دیوار است.

گروه صنعتی آسیا استیل، تامین و تولیدکننده انواع لوله و اتصالات در سایزها و کلاس‌های مختلف می‌باشد که امکان سفارشی‌سازی برخی محصولات با توجه به نیاز مشتری نیز امکان‌پذیر شده است. با توجه به نوسانات قیمت در بازار، شما می‌توانید جهت مشاوره تخصصی و یا استعلام قیمت، با کارشناسان ما در آسیا استیل در تماس باشید. ما در آسیا استیل، بهترین قیمت را در کنار بهترین کیفیت برای شما مشتریان گرامی تضمین می‌کنیم.

 

جهت دریافت اطلاعات بیشتر و اطلاع از قیمت اتصالات فشار قوی با کارشناسان فروش ما تماس حاصل نمایید.