زانو گالوانیزه دنده‌ای

لوله و اتصالات گالوانیزه از تجهیزات مورد نیاز در سیستم‌های آب رسانی، برق رسانی و همچنین سازه‌های فلزی و سیستم آتش‌نشانی می‌باشد که اغلب به صورت دنده‌ای به یکدیگر متصل می‌شوند. اتصالات گالوانیزه دنده‌ای انواع متنوعی از جمله زانو، زانو چپقی، پولس، مهره ماسوره، سردنده، روپیچ توپیچ، درپوش، مغزی تبدیلی، تبدیل، سه راهی و سه راهی تبدیلی گالوانیزه را شامل می‌شود.

اتصالات گالوانیزه دنده‌ای به دلیل سطح صیقلی و گالوانیزه در کاربردهای آب رسانی ساختمان و تهویه مطبوع مورد استفاده قرار می‌گیرد.زانو گالوانیزه دنده‌ای از انواع متعدد اتصالات گالوانیزه دنده‌ای می‌باشد که به منظور تغییر جهت جریان 90 درجه و 45 درجه در خطوط لوله‌کشی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

زانوهای گالوانیزه دنده‌ای متناسب با نوع کاربرد در انواع مختلف تولید می‌شوند و از موارد پرکاربرد در مصارف صنعتی و خانگی هستند. این قطعات عموما در تاسیسات آب رسانی ساختمانی و صنعتی، اتصالات موجود در صنایع هوا و بخار مورد استفاده قرار می‌گیرد. از انواع برندهای معتبر اتصالات گالوانیزه دنده‌ای می‌توان به برندهایی همچون اتصالات گالوانیزه دنده‌ای چینی، اتصالات گالوانیزه دنده‌ای توپی برزیل، اتصالات گالوانیزه دنده‌ای مک چین و  اتصالات گالوانیزه دنده‌ای جورج فیشر اشاره نمود.

گروه صنعتی آسیا استیل با در نظر گرفتن حقوق مصرف کنندگان شرایط ویژه ای برای مشتریان درنظر گرفته است .شما می توانید برای خرید انواع شیرآلات به صورت مستقیم و بدون واسطه با قیمت واقعی باکارشناسان ما در ارتباط باشید.

جهت مشاهده دیگر محصولات تولید شده این مجموعه در دسته بندی شیرآلات بر روی کلمه لینک کلیک نمائید .