زانو چپقی گالوانیزه دنده‌ای

زانو چپقی گالوانیزه دنده‌ای یکی از انواع اتصالات گالوانیزه است که هنگام ایجاد تغییر در مسیر لوله‌کشی به کار گرفته می‌شود. زانوهای گالوانیزه دنده‌ای متناسب با نوع کاربرد در انواع مختلف تولید می‌شوند و از انواع متعدد اتصالات گالوانیزه دنده‌ای می‌باشد که زانو چپقی گالوانیزه دنده‌ای یکی از انواع پرکاربرد آن محسوب می‌شود.

زانو چپقی گالوانیزه دنده‌ای به منظور قرار گرفتن در زوایا و کناره‌های دیوارها مورد استفاده قرار می‌گیرد و یکی از پرکاربردترین و مهم‌ترین انواع زانوی گالوانیزه در صنعت تاسیسات به شمار می‌آید. درواقع، زانو چپقی نوعی اتصال شبیه به زانو می‌باشد که یک سمت آن از داخل و طرف دیگر آن از بیرون رزوه (دنده‌زنی) شده است. این نوع از زانویی، سیال را به صورت 90 درجه تغییر مسیر داده و شکل ظاهری آن به صورت چپقی می‌باشد. از آن جایی که این اتصال از نوع دنده‌ای است، تعویض و یا تعمیر آن به راحتی صورت می‌پذیرد.

از آنجایی که اتصالات گالوانیزه با آب واکنشی نشان نمی‌دهد و هر چه بیشتر در مجاورت آب باشند باعث سخت‌تر شدن هر چه بیشتر آنها خواهد شد، کاربرد این محصول در صنایع مختلفی همچون آب رسانی، کشاورزی، صنایع برق، نفت، گاز، سیستم‌های فاضلاب شهری و صنعتی و … مشهود است. استحکام و مقاومت بسیار بالای زانوهای چپقی گالوانیزه در برابر مواد شیمیایی و ضربه باعث شده تا در صنایع مختلفی مورد استفاده قرار بگیرد. به همین منظور شرکت‌های بسیاری این محصول را در سایزها و مدل‌های مختلفی تولید و به بازار عرضه می‌کنند.

گروه صنعتی آسیا استیل با در نظر گرفتن حقوق مصرف کنندگان شرایط ویژه ای برای مشتریان درنظر گرفته است .شما می توانید برای خرید انواع اتصالات به صورت مستقیم و بدون واسطه با قیمت واقعی باکارشناسان ما در ارتباط باشید.

جهت مشاهده دیگر محصولات تولید شده این مجموعه در دسته بندی اتصالات بر روی کلمه لینک کلیک نمائید .