تبدیل غیر هم مرکز فولادی جوشی

اتصالات فولادی به دو دسته اتصالات فولادی دنده‌ای و جوشی تقسیم می‌شود که در صنایع مختلفی همچون آب، گاز، بخار و دیگر صنایع مشابه مختلف مورد استفاده قرار می‌‎گیرد. اتصالات فولادی جوشی از تنوع بسیاری برخوردار است که تبدیل غیر هم مرکز فولادی جوشی از این دسته به شمار می‌آید.

تبدیل غیر هم مرکز فولادی جوشی یکی از اتصالات گازی پر مصرف است که به منظور تغییر سایز لوله انشعابی در اتصالات از آن استفاده می‌شود. به طور کلی، تتبدیل غیر هم مرکز فولادی جوشی یک ارتباط نامساوی بر سر راه لوله‌های متصل به یکدیگر ایجاد می‎کند. انواع تبدیل‌های جوشی به دو دسته تبدیل جوشی هم مرکز و تبدیل جوشی غیر هم مرکز تقسیم و تولید می‌گردند.

کاربرد تبدیل غیر هم مرکز فولادی جوشی

در تولید تبدیل غیر هم مرکز فولادی جوشی، محور مرکزی سر بزرگتر با اختلاف جزئی نسبت به محور مرکزی سر کوچک‌تر طراحی می‌شود و قطعه تولید شده دارای یک پله اختلاف بین دو سر قطعه است. از این نوع تبدیل در مواردی استفاده می‌شود که دو لوله هم‌راستا و هم‌مرکز نیستند مورد استفاده قرار می‌گیرند. کاربرد تبدیل جوشی غیر هم مرکز هنگام ایجاد اتصالاتی با سایز ناهماهنگ در مسیر لوله‌کشی موجود است، آشکار می‌گردد و موجب برقراری ارتباطی مستحکم بین آنها خواهد شد. نحوه اتصال تبدیل غیر هم مرکز با لوله از طریق جوش می‌باشد. 

گروه صنعتی آسیا استیل با در نظر گرفتن حقوق مصرف کنندگان شرایط ویژه ای برای مشتریان درنظر گرفته است .شما می توانید برای خرید انواع اتصالات به صورت مستقیم و بدون واسطه با قیمت واقعی باکارشناسان ما در ارتباط باشید.

جهت مشاهده دیگر محصولات تولید شده این مجموعه در دسته‌بندی اتصالات بر روی لینک کلیک نمائید .