شیر سوزنی چدنی

شیر سوزنی چدنی یکی از انواع شیرآلات چدنی است که به دلیل وجود دیسک سوزنی موجود در آن، شیر سوزنی نام گرفته است. شیر سوزنی چدنی عموما جهت مصارف صنعتی و با هدف کنترل میزان جریان سیال مورد استفاده قرار می‌گیرد. از انواع مدل‌های مختلف این نوع شیرآلات، عموما جهت مصارف کم فشار مورد استفاده قرار می‌گیرد؛ چرا که فشار سیال پس از عبور از شیر سوزنی کاهش می‌یابد.

شیر سوزنی در سایزهای مختلف و انواع متعددی در بازار موجود است که از این میان شیر سوزنی‌های چدنی به دلیل قیمت کمتر، از محبوبیت ویژه‌ای برخوردار است. از دیگر ویژگی‌های شیر سوزنی‌های چدنی، مقاومت بالای آنها در برابر دما، فشار، واکنش‌های ناخواسته و … می‌باشد که امکان ارتقای آن نیز وجود دارد. کیفیت و طول عمر مفید بالای این محصول، یکی از دیگر از دلایل محبوبیت شیر سوزنی‌های چدنی نزد مشتری است.

 

گروه صنعتی آسیا استیل با در نظر گرفتن حقوق مصرف‌کنندگان، انواع شیرآلات چدنی را بالاترین کیفیت و در برندهای معتبر تهیه و به بازار عرضه نموده است. به منظور مشاوره، سفارش و خرید انواع شیرآلات چدنی با بالاترین کیفیت و بهترین قیمت، به صورت مستقیم و بدون واسطه با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید.

جهت مشاهده دیگر محصولات تولید شده این مجموعه در دسته بندی شیرآلات بر روی کلمه لینک کلیک نمائید .