کپ استیل یا درپوش جوشی

کپ استیل یا درپوش جوشی یکی از قطعات مورد استفاده در صنایع مختلفی همچون صتایع دارویی، صنایع بهداشتی، صنایع غذایی، صنایع اسیدی و شیمیایی، آب و فاضلاب و … می‌باشد. به طور کلی، کپ استیل قطعه‌ای استیل است که جهت مسدود کردن انتهای لوله ، ا ساخت مخازن و … به کار برده میشود . ابعاد و ضخامت کپ به سایز و ضخامت لوله بستگی دارد و در دو نوع کپ تخت و کپ عدسی تولید می‌شود. کپ تخت یک صفحه تخت دایره‌ای شکل و کپ عدسی یا گود به شکل محدب است.

کپ استیل یا درپوش جوشی انواع متعددی دارند که از انواع آن، می‌توان به کپ استیل دنده‌ای، کپ استیل جوشی، کپ استیل مانیسمان، کپ استیل ساکتی، کپ استیل صنایع شیری و کپ استیل فشار قوی اشاره نمود. قابلیت بازیافت، مقاوم در برابر رطوبت و بخار آب، هزینه پایین و طول عمر مفید، مقاومت در برابر کلیه مایعات اسیدی و بازها و … از مزایای مهم و کاربردی کپ‌های استیل صنایع غذایی به شمار می‌آید.

گروه صنعتی آسیا استیل با در نظر گرفتن حقوق مصرف‌کنندگان، شرایط ویژه‌ای را برای مشتریان درنظر گرفته است. شما می‌توانید برای خرید انواع اتصالات استیل صنایع غذایی و دیگر اتصالات موجود، به صورت مستقیم و بدون واسطه با کارشناسان ما در ارتباط باشید.