کلمپ استیل صنایع غذایی

کلمپ استیل یکی از پرکاربردترین اتصالات در صنایع غذایی، دارویی و مصارف عمومی به شمار می‌آید؛ کلمپ استیل صنایع غذایی شامل دو عدد کلمپ، یک عدد واشر سیلیکونی و بست کلمپ استلنس استیل می‌باشد. طراحی منحصر به فرد مهره قفل این اتصال باعث شده تا شیلنگ‌ها و لوله‌ها را تحت لرزش و پیچش، محکم نگاه دارد و مانع از باز شدن آنها شود. این محصول که از استلنس استیل ساخته می‌شود، در برابر گرما و سرما مقاوم است و به همین دلیل گزینه خوبی در بسیاری از کاربردها به حساب می‌آید. از انواع کاربردهای کلمپ استیل، می‌توان به مواردی همچون صنایع غذایی، صنایع دارویی، آداپتورهای بهداشتی، مصارف عمومی و یک بار مصرف اشاره نمود.

انواع و کاربرد کلمپ استیل صنایع غذایی

کلمپ استیل در دو نوع دنده‌ای (رزوه‌ای) و جوشی تولید و به بازار عرضه می‌گردد. قابلیت بازیافت، مقاوم در برابر رطوبت و بخار آب، هزینه پایین و طول عمر مفید، مقاومت در برابر کلیه مایعات اسیدی و بازها و … از دیگر مزایای مهم و کاربردی کلمپ‌های استیل صنایع غذایی به شمار می‌آید.

گروه صنعتی آسیا استیل با در نظر گرفتن حقوق مصرف‌کنندگان، شرایط ویژه‌ای را برای مشتریان در نظر گرفته است. شما می‌توانید برای خرید انواع اتصالات استیل صنایع غذایی و دیگر اتصالات موجود، به صورت مستقیم و بدون واسطه با کارشناسان ما در ارتباط باشید.