کف رینگ فولادی جوشی

اتصالات فولادی به دو دسته اتصالات فولادی دنده‌ای و جوشی تقسیم می‌شود که در صنایع مختلفی همچون آب، گاز، بخار و دیگر صنایع مشابه مختلف مورد استفاده قرار می‌‎گیرد. اتصالات فولادی جوشی از تنوع بسیاری برخوردار است که کف رینگ فولادی از این دسته به شمار می‌آید.

کف رینگ فولادی جوشی یکی از انواع پرکاربرد اتصالات فولادی جوشی است و همانطور که از نام آن پیداست، به صورت رینگی بوده و اغلب در پشت فلنج قرار می‌گیرد. هنگام منتهی نمودن لوله‌ها به یک سطح، در انتهای لوله از کف رینگ استفاده می‌شود. انواع کف رینگ در ابعاد و سایزهای مختلف تولید و عرضه می‌گردد. علاوه بر این، کف رینگ‌ها در متریال‌های مختلفی همچون استیل، فولاد و … در بازار موجود هستند و با توجه به نوع کاربرد و سیال درون آن، تهیه و به کار گرفته می‌شوند. در واقع کف رینگ‌ها به منظور محکم‌کاری و استحکام در لوله‌کشی‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند و در زمان استفاده فلنج روی گف رینگ قرار می‌گیرد. فلنج به منظور متصل نمودن لوله‌ها به یکدیگر و در فشار و حرارت بالا مورد استفاده قرار می‌گیرد و به مقاومت کف رینگ کمک می‌کند.

انواع کف رینگ در صنایع مختلفی همچون نفت، گاز، پتروشیمی، آب و فاضلاب و … به کار گرفته می‌شوند. به طور کلی، کف رینگ‌ها در صنایعی که پارامترهای فشار و دمای بالا و سرد و گرم شدن اهمیت دارد، مورد استفاده قرار می‌گیرند.

گروه صنعتی آسیا استیل با در نظر گرفتن حقوق مصرف کنندگان شرایط ویژه ای برای مشتریان درنظر گرفته است .شما می‌توانید برای خرید انواع اتصالات به صورت مستقیم و بدون واسطه با قیمت واقعی باکارشناسان ما در ارتباط باشید.

جهت مشاهده دیگر محصولات تولید شده این مجموعه در دسته‌بندی اتصالات بر روی لینک کلیک نمائید.