چهارراهی فولادی فشار قوی ساکت

نحوه ی نصب و اتصالات لوله ها در انواع کارهای خدماتی و تاسیساتی به طرق مختلف انجام می شود، که از این میان، چهارراهی فولادی فشار قوی ساکت به دلیل قیمت بسیار مناسب و مقاومت بالا از محبوبیت بیشتری برخوردار هستند. اتصالات فولادی فشار قوی ساکت در کلاس‌های 2000، 3000 و 6000 تولید و به بازار عرضه می‌گردند که تفاوت آنها در میزان تحمل فشار و دما می‌باشد.

ساختار چهارراهی فولادی فشار قوی ساکت

چهارراهی فولادی فشار قوی ساکت با برند T تایوان در بازارهای جهانی بیشترین سهم را به خود اختصاص داده است، قیمت مناسب، کیفیت بالا و دوام را می توان در شمار مهمترین ویژگی های این اتصالات قرار داد. این نوع از اتصالات دارای یک تورفتگی می باشند که لوله درون آن قرار می گیرد، و جوشکار تمام اطراف آن را آب بندی می کند، و قابلیتی غیر قابل نفوذ به آن می بخشد، از این روش به دلیل تضمین آب بندی آن برای انتقال انواع مواد پتروشیمی، سمی و خطرناک و غیره استفاده می شود.

گروه صنعتی آسیا استیل با در نظر گرفتن حقوق مصرف‌کنندگان، انواع سه راهی تبدیلی فولادی فشار قوی ساکت را با پایین‌ترین قیمت، بهترین کیفیت و ضمانت اصالت کالا عرضه می‌نماید. جهت دریافت اطلاعات بیشتر و اطلاع از قیمت اتصالات فولادی فشار قوی با کارشناسان فروش ما تماس حاصل نمایید.