سردنده گالوانیزه دنده‌ای

سردنده گالوانیزه  از انواع پرکاربرد اتصالات گالوانیزه است که جهت اتصال لوله‌ها و اتصالاتی کاربرد دارد که دو نوع یک سر رزوه و دو سر رزوه را شامل می‌شود. سردنده یک سر رزوه، یک سمت از آن به صورت توپیچ و دارای دنده (رزوه) است و سمت دیگر آن جوش می‌شود. اما سردنده دو سر رزوه، از هر دو سمت دارای دنده (رزوه) می‌باشد.

سردنده گالوانیزه  به عنوان رابط، انشعاب دهنده، تقسیم کننده، متصل کننده، انسداد کننده و تغییر دهنده مسیر حرکت لوله مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین، این اتصالات به جهت ضد خورندگی و عدم واکنش با آب به منظور عبور سیالات مایع و گازی در سیستم‌های لوله‌کشی بسیار پرکاربرد هستند.

مقاومت حرارتی، یکی از پارمترهایی است که در سردنده‌های دنده‌ای مورد توجه قرار می‌گیرد. مقاومت حرارتی در سردنده‌ها معمولا بین ۲۵- درجه سانتیگراد تا ۱۸۰+ درجه سانتیگراد  می‌باشد. انواع سردنده‌های گالوانیزه دنده‌ای با دنده‌های استاندارد و فابریک تولید و به بازار عرضه می‌گردد.

گروه صنعتی آسیا استیل با در نظر گرفتن حقوق مصرف کنندگان شرایط ویژه ای برای مشتریان درنظر گرفته است .شما می توانید برای خرید انواع اتصالات به صورت مستقیم و بدون واسطه با قیمت واقعی باکارشناسان ما در ارتباط باشید.

جهت مشاهده دیگر محصولات تولید شده این مجموعه در دسته بندی اتصالات بر روی کلمه لینک کلیک نمائید .