سردنده فولادی جوشی

اتصالات فولادی جوشی از انواع متنوعی برخوردار هستند که سردنده فولادی جوشی یکی از انواع این اتصالات به شمار می‌آید. سردنده فولادی، یکی از پرکاربردترین نوع اتصالات در صنعت است که در انواع و سایزهای مختلف تولید و عرضه می‌گردد. سردنده فولادی جوشی نوعی از اتصال است که یک انتهای آن دارای دنده و انتهای دیگر آن بدون دنده می‌باشد و از طریق جوش به انشعاب متصل می‌شود. این اتصال که یکی از اتصالات پرکاربرد می‌باشد، جهت اتصال خطوط لوله به شیر مخازن مورد استفاده قرار می‌گیرد. همانطور که پیش‌تر نیز گفته شد، سردنده فولادی جوشی دارای دندانه‌های نر و مادگی است که با دنده‌های لوله جفت می‌شود و بخش انتهایی لوله از طریق لحیم کاری و جوش جهت استحکام بیشتر اتصالات مناسب است.

عملکرد سردنده فولادی جوشی

مقاومت حرارتی در سردنده ها به دلیل آنکه برای اتصال در مخازن مورد استفاده قرار می گیرند بسیار مهم بوده و معمولا بین ۲۵- درجه سانتیگراد تا ۱۸۰+ درجه سانتیگراد دارای مقاومت حرارتی است.

گروه صنعتی آسیا استیل، تامین و تولیدکننده انواع لوله و اتصالات در سایزها و کلاس‌های مختلف می‌باشد که امکان سفارشی‌سازی برخی محصولات با توجه به نیاز مشتری نیز امکان‌پذیر شده است. با توجه به نوسانات قیمت در بازار، شما می‌توانید جهت مشاوره تخصصی و یا استعلام قیمت، با کارشناسان ما در آسیا استیل در تماس باشید. ما در آسیا استیل، بهترین قیمت را در کنار بهترین کیفیت برای شما مشتریان گرامی تضمین می‌کنیم.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر و اطلاع از قیمت‌ها با کارشناسان فروش ما تماس حاصل نمایید.