سردنده استیل فشار قوی دنده‌ای

سردنده استیل فشار قوی دنده‌ای یکی از اتصالات پرکاربرد در صنعت است که انواع مختلفی را شامل می‌شود. سردنده دنده‌ای استیل دارای دو نوع یک سر رزوه و دو سر رزوه می‌باشد. در سردنده یک سر رزوه، یک سمت آن دارای دنده یا رزوه و سمت دیگر آن بدون دنده بوده و با جوش به انشعاب متصل می شود. در سردنده دو سر رزوه، دو سر ان دارای دنده است.

کاربرد سردنده استیل فشار قوی دنده‌ای

کاربرد اصلی سردنده استیل فشار قوی دنده‌ای برای اتصال خطوط لوله به اتصالات رزوه‌ای دیگر می‌باشد. همچنین، سردنده‌ها در انتقال گاز، آب و بسیاری از این موارد به کار گرفته می‌شود، درواقع کاربرد اصلی سردنده برای اتصال خطوط لوله به شیر مخازن است. از مزایای کاربرد سردنده استیل فشار قوی دنده‌ای می‌توان به مواردی همچون اتصال سریع، تعمیر و دستکاری آسان و قابلیت مصرف مجدد آن اشاره نمود. از آن جایی که سردنده‌ها در اتصال مخازن مورد استفاده قرار می‌گیرند، مقاومت حرارتی آن‌ها یکی از پارامترهایی است که مورد توجه قرار می‌گیرد. مقاومت حرارتی در سردنده‌ها معمولا بین ۲۵- درجه سانتیگراد تا ۱۸۰+ درجه سانتیگراد دارای مقاومت حرارتی می‌باشد. سردنده یک سر رزوه و دو سر رزوه استیل با دنده‌های استاندارد و فابریک تولید و به بازار عرضه می‌گردد.

شرکت آسیا استیل، پیشرو در زمینه تامین تجهیزات و تاسیسات صنعتی انواع متنوعی از سردنده‌های استیل فشارقوی دنده‌ای را با بهترین کیفیت عرضه می‌نماید.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر و اطلاع از قیمت اتصالات دنده‌ای استیل با کارشناسان فروش ما تماس حاصل نمایید.