درپوش استیل فشار قوی دنده‌ای

انواع اتصالات در صنعت لوله‌کشی به سه نوع فولادی، استیل و گالوانیزه تقسیم می‌شوند که از این میان اتصالات استیل، به دلیل خواص ضد رسوب، مقاومت در برابر آب و آتش و همچنین قابلیت تحمل وزن بالا و قابلیت بازیافت در صنعت جایگاه ویژه‌ای دارد.

درپوش استیل فشار قوی دنده‌ای از جمله اتصالات پرکاربرد در صنعت لوله‌کشی و یکی از انواع متعدد اتصالات استیل فشار قوی دنده‌ای است. هدف از تولید این اتصالات مسدود کردن انتهای لوله در مسیر لوله‌کشی و به منظور جلوگیری از ورود مواد و سیالات خارجی از انتهای لوله می‌باشد. درپوش‌های دنده‌ای استیل با توجه به نیاز مشتری در انواع سایزها تولید و توزیع می‌گردد که ابعاد و ضخامت این قطعه وابسته به ضخامت و قطر لوله است.

عملکرد درپوش استیل فشار قوی دنده‌ای

درپوش استیل فشار قوی دنده‌ای همانطور که از نام آن آشکار است، از یک سمت رزوه شده و دارای دنده است که از این قسمت جهت مسدود نمودن انتهای خط لوله به آن متصل می‌گردد. درواقع تفاوت اصلی درپوش استیل فشار قوی دنده‌ای با کپ دنده‌ای استیل در رزوه نمودن آنها است و درپوش‌ها از بیرون رزوه شده و کپ‌ها از داخل دارای دنده هستند. از موارد مصرف درپوش استیل، مسدود نمودن انتهای مسیر لوله‌کشی، صنایع شیمیایی و دارویی می‌باشد.

شرکت آسیا استیل، پیشرو در زمینه تامین تجهیزات و تاسیسات صنعتی انواع متنوعی از درپوش‌های استیل فشار قوی دنده‌ای را با بهترین کیفیت عرضه می‌نماید.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر و اطلاع از قیمت اتصالات استیل با کارشناسان فروش ما تماس حاصل نمایید.