تبدیل غیر هم مرکز استیل جوشی

اتصالات استیل به چند دسته اتصالات استیل فشار قوی، دنده‌ای و استیل جوشی تقسیم می‌شود که در صنایع مختلفی همچون آب ، گاز ، بخار و دیگر صنایع مشابه مختلف مورد استفاده قرار می‌‎گیرد . اتصالات استیل جوشی از تنوع بسیاری برخوردار است که تبدیل غیر هم مرکزاستیل جوشی از این دسته به شمار می‌آید.

تبدیل غیر هم مرکز استیل جوشی یکی از اتصالات گازی پر مصرف است که به منظور تغییر سایز لوله انشعابی در اتصالات از آن استفاده می‌شود. به طور کلی، تبدیل غیر هم مرکز استیل جوشی یک ارتباط نامساوی بر سر راه لوله‌های متصل به یکدیگر ایجاد می‎کند. انواع تبدیل‌های جوشی به دو دسته تبدیل جوشی هم مرکز و تبدیل جوشی غیر هم مرکز تقسیم و تولید می‌گردند.

کاربرد تبدیل غیر هم مرکز استیل جوشی

در تولید تبدیل غیر هم مرکز، محور مرکزی سر بزرگتر با اختلاف جزئی نسبت به محور مرکزی سر کوچک‌تر طراحی می‌شود و قطعه تولید شده دارای یک پله اختلاف بین دو سر قطعه است. از این نوع تبدیل در مواردی استفاده می‌شود که دو لوله هم‌راستا و هم‌مرکز نیستند مورد استفاده قرار می‌گیرند. کاربرد تبدیل جوشی غیر هم مرکز هنگام ایجاد اتصالاتی با سایز ناهماهنگ در مسیر لوله‌کشی موجود است، آشکار می‌گردد و موجب برقراری ارتباطی مستحکم بین آنها خواهد شد. نحوه اتصال تبدیل غیر هم مرکز جوشی با لوله از طریق جوش می‌باشد.

شرکت آسیا استیل، پیشرو در زمینه تامین تجهیزات و تاسیسات صنعتی انواع متنوعی از تبدیل‌های هم مرکز و غیر هم مرکز جوشی را با بهترین کیفیت عرضه می‌نماید.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر و اطلاع از قیمت اتصالات استیل با کارشناسان فروش ما تماس حاصل نمایید.