بوشن استیل فشار قوی ساکت

اتصالات استیل فشار قوی به دو دسته اتصالات استیل فشار قوی دنده‌ای و ساکت تقسیم می‌شود که در صنایع مختلفی همچون آب، گاز، بخار و دیگر صنایع مشابه مختلف مورد استفاده قرار می‌‎گیرد. اتصالات استیل فشار قوی ساکت از تنوع بسیاری برخوردار است که بوشن استیل فشار قوی ساکت از این دسته به شمار می‌آید.

بوشن، قطعه‌ای به ظاهر ساده اما بسیار کاربردی در صنعت است که به رابط بین دو لوله گفته می‌شود و هنگام اتصال دو مقطع هم‌قطر از آن استفاده می‌شود. اتصال دو لوله به یکدیگر با استفاده از بوشن استیل فشار قوی ساکت از طریق جوشکاری میسر می‌شود.

کاربرد بوشن استیل فشار قوی ساکت

بوشن استیل فشار قوی ساکت در مواردی که نیاز است تا طول لوله به مقدار کم (حدود چند سانتی‌متر) اضافه شود، مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین، این نوع بوشن در مواردی که تحمل فشارهای بالا مورد نیاز است، کاربرد دارد و در صنایع مختلفی همچون آب، گاز، پتروشیمی و … مورد استفاده قرار می‌گیرد.

گروه صنعتی آسیا استیل با در نظر گرفتن حقوق مصرف‌کنندگان، انواع بوشن‌های استیل فشار قوی را با بهترین کیفیت عرضه می‌نماید. جهت دریافت اطلاعات بیشتر و اطلاع از قیمت اتصالات استیل فشار قوی با کارشناسان فروش ما تماس حاصل نمایید.