سه‌راهی تبدیلی فولادی جوشی

اتصالات فولادی به دو دسته اتصالات فولادی دنده‌ای و جوشی تقسیم می‌شود که در صنایع مختلفی همچون آب، گاز، بخار و دیگر صنایع مشابه مختلف مورد استفاده قرار می‌‎گیرد. اتصالات فولادی جوشی از تنوع بسیاری برخوردار است که سه‌راهی تبدیلی فولادی جوشی از این دسته به شمار می‌آید. 

انواع سه‌راهی تبدیلی فولادی جوشی

سه‌راهی جوشی یک نوع اتصال فولادی جوشی است که به منظور ایجاد یک انشعاب جدید از آن استفاده می‌شود و به شکل حرف T است. ‌سه‌راهی‌های جوشی به لحاظ سایزبندی به دو دسته سه‌راهی جوشی مساوی و سه‌راهی جوشی تبدیلی تقسیم و تولید می‌گردند.

سه‌راهی تبدیلی جوشی یک اتصال گازی است که یک انشعاب جدید ایجاد میکند که سایز آن با سایز دو سر اصلی (صاف) قطعه، متفاوت است و از آن به منظور ایجاد یک انشعاب جدید استفاده می‌شود. سه طرف سه‌راهی تبدیلی جوشی از طریق جوش دادن به لوله‌ها متصل می‌گردد و در ضخامت‌های مختلف که به اصطلاح به آن رده می‌گویند، به بازار عرضه می‌گردد.

گروه صنعتی آسیا استیل با در نظر گرفتن حقوق مصرف‌کنندگان شرایط ویژه‌ای برای مشتریان در نظر گرفته است. شما می‌توانید برای خرید انواع اتصالات به صورت مستقیم و بدون واسطه با قیمت واقعی با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

جهت مشاهده دیگر محصولات تولید شده این مجموعه در دسته‌بندی اتصالات بر روی لینک کلیک نمائید.