شیر کشویی فولادی

شیر کشویی فولادی جز جدایی‌ناپذیر خطوط لوله و پایپینگ به شمار می‌آیند. شیرآلات صنعتی وظیفه قطع، وصل و یا منحرف نمودن جریان سیالاتی از قبیل، مایعات، گازها و حتی خمیرها را بر عهده دارند. درواقع به طور کلی، شیرآلات صنعتی به منظور کنترل نمودن جریان سیال عبوری از لوله‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند.

شیر کشویی یکی انواع شیرآلات صنعتی است که در متریال‌های متنوعی همچون فولادی، فولادی، فولادی و فولادی تهیه و تولید می‌گردد. شیر کشویی فولادی دارای کاربرد گسترده ای در سایت، سیستم صنعتی، صنایع کشاورزی، گلخانه ای، سیستم های بهداشتی، لوله کشی، آبیاری و آبرسانی، شبکه های بخار، گازولین، نفت و دیگر هیدروکربن ها می‌باشد.

عملکرد شیر کشویی فولادی

شیر کشویی فولادی یا گیت ولو بیشتر در مکان‌هایی که نیاز به بستن یا باز نمودن کامل جریان سیال است، مورد استفاده قرار می‌گیرد. از جمله مزایای این نوع از شیرها، می‌توان به کم بودن فشار در طول آن اشاره نمود. از طرفی، شیر کشویی از آب بندی بسیار بالایی نیز برخوردار است. این ویژگی ها باعث شده تا در مواقعی که در مسیر پایپینگ از لوله‌های با طول زیاد استفاده می‌شود، استفاده از این شیرها حائز اهمیت باشد. به طور کلی شیر فلکه کشویی فولادی در سایز های ۱ الی ۱۲ اینچ عرضه می شود و آلیاژ استفاده شده در این محصولات از نوع فولاد استیل A105 است که مدل های کربن چدنی آن نیز در بازار دیده می شود. این محصول به طور کلی دارای کلاس کاری ۱۵۰ الی ۲۵۰۰ بوده و اتصالاتی که برای آن وجود دارد دنده ای، ساکت ولد، بات ولد و همینطور فلنج دار است.

شیر کشویی‌های فولادی از انواع متنوعی برخوردار است که مطابق با استانداردهای بین‌المللی تهیه و تولید می‌گردند. گروه صنعتی آسیا فولادی با در نظر گرفتن حقوق مصرف‌کنندگان، انواع شیرآلات فولادی را بالاترین کیفیت و در برندهای معتبر، تهیه و به بازار عرضه می‌نماید. به منظور مشاوره، سفارش و خرید انواع شیرآلات فولادی با بالاترین کیفیت و بهترین قیمت، به صورت مستقیم و بدون واسطه با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید.