شیر خودکار دریچه ای برنجی

شیر خودکار دریچه ای برنجی یکی از انواع شیرآلات برنجی هستند که جهت جلوگیری از برگشت آب مورد استفاده قرار می‌گیرند. این شیر با نام شیر یکطرفه نیز شناخته می شود . به طور کلی، شیر خودکار دریچه ای برنجی در جهت جریان، اجازه عبور سیال و در خلاف جهت با مسدودسازی مسیر جریان، مانع برگشت سیال می‌شوند. شیر خودکار  برنجی در دو نوع شیرهای یکطرفه سوپاپی برنجی یا خودکار سوپاپی برنجی و شیر یکطرفه دریچه‌ای برنجی یا شیر خودکار دریچه‌ ای برنجی در بازار موجود هستند.

عملکرد شیر خودکار دریچه ای برنجی

نحوه عملکرد شیرهای یکطرفه دریچه‌ای برنجی یا همان شیر خودکار دریچه ای برنجی بدین صورت است که فشار سیال موردنظر، دریچه را بلند کرده و تا زمانی که فشار زیر دریچه بیشتر از فشار روی آن باشد، شیر باز بوده و سیال امکان عبور دارد. اما در صورتی که به هر دلیلی فشار زیر دریچه کمتر از فشار روی آن باشد، فشار سیال روی دریچه باعث بسته شدن دریچه شده و از برگشت مواد جلوگیری می‌شود.

شیر خودکار دریچه‌ ای برنجی در کلاس‌‌ها و استانداردهای مختلفی تولید و به بازار عرضه می‌گردند.

 

گروه صنعتی آسیا برنجی با در نظر گرفتن حقوق مصرف‌کنندگان، شرایط ویژه‌ای را برای مشتریان در نظر گرفته است. شما می‌توانید به منظور سفارش و خرید انواع شیرآلات برنجی و نیز شیر خودکار دریچه‌ ای برنجی، به صورت مستقیم و بدون واسطه با کارشناسان ما در ارتباط باشید.