سه راه تبدیلی گالوانیزه

سه راه تبدیلی گالوانیزه دنده‌ای از جمله اتصالات مهم و متنوع از اتصالات گالوانیزه دنده‌ای است که به منظور انشعاب‌گیری از خطوط لوله در مسیر لوله‌کشی مورد استفاده قرار می‌گیرد. سه راهی‌های گالوانیزه را می‌توان به دو دسته سه راهی مساوی و سه راهی تبدیلی تقسیم و دسته‌بندی نمود. در سه راهی تبدیلی گالوانیزه دنده‌ای قطر انشعاب گرفته شده کوچکتر از قطر خط لوله اصلی می‌باشد. درواقع، سه‌راهی تبدیلی جهت اتصال انشعابات فرعی با قطری متفاوت نسبت به قطر لوله اصلی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این نوع از سه‌راهی از داخل دنده و به صورت روپیچ توپیچ تولید و عرضه می‌گردد. همچنین، اندازه هر یک از این سه‌راهی‌ها براساس نوع فشار کارکرد خطوط و نیز ضخامت لوله و نوع سیال انتخاب می‌گردد.

سه راهی‌های تبدیلی در متریال‌های متنوعی تولید می‌شوند که از این میان، سه راه تبدیلی گالوانیزه به دلیل ضد خورندگی و عدم واکنش با آب، از اتصالات پرکاربرد و مهم در صنعت لوله‌کشی به شمار می‌آیند. سه راهی تبدیلی گالوانیزه، در مواردی همچون مصارف تاسيسات آب رساني ساختمان، تاسيسات گرمايشي ساختمان، تاسيسات سرمايشي ساختمان، صنايع آب، صنايع گاز، بخار و صنايع مرتبط ديگر بسیار پرکاربرد می‌باشد. از طرفی، دنده‌ای بودن این نوع از سه راهی، باعث شده تعویض و یا تعمیر آن به آسانی امکان‌پذیر باشد.

گروه صنعتی آسیا استیل با در نظر گرفتن حقوق مصرف کنندگان شرایط ویژه ای برای مشتریان درنظر گرفته است .شما می توانید برای خرید انواع اتصالات به صورت مستقیم و بدون واسطه با قیمت واقعی باکارشناسان ما در ارتباط باشید.

جهت مشاهده دیگر محصولات تولید شده این مجموعه در دسته بندی اتصالات بر روی کلمه لینک کلیک نمائید .