زانو استیل جوشی

اتصالات استیل به چند دسته اتصالات استیل فشار قوی، دنده‌ای و استیل جوشی تقسیم می‌شود که در صنایع مختلفی همچون آب، گاز، بخار و دیگر صنایع مشابه مختلف مورد استفاده قرار می‌‎گیرد. اتصالات استیل جوشی از تنوع بسیاری برخوردار است که زانو استیل جوشی از این دسته به شمار می‌آید.

زانو استیل جوشی با داشتن ساختاری ساده یکی از انواع اتصالات با زمینه کاربرد فروان در صنایع است. این اتصال دهنده استیل جهت تغییر مسیر سیال و تغییر زاویه در لوله کشی مورد استفاده قرار می گیرد. این قطعات استیل متناسب با نوع کاربرد در انواع مختلف تولید می‌شوند و از موارد پرکاربرد در مصارف صنعتی و خانگی هستند.

عملکرد زانو استیل جوشی

تفاوت زانوهای استیل جوشی در زوایای ساختاری آنها است که در انواع 45 درجه، 90 درجه و 180 درجه ساخته می‌شوند. زانوی 45 درجه به منظور تغییر مسیرجریان در خطوط لوله مورد استفاده قرار می‌گیرد و زانوی 90 درجه جهت تغییر مسیر جریان به همراه تغییر شعاع آن کاربرد دارد. در مواردی که بخواهیم جریان ورودی در همان راستا و در جهت رفت، برگشت داشته باشد، از زانوی 180 درجه استفاده می‌نمائیم.

شرکت آسیا استیل، پیشرو در زمینه تامین تجهیزات و تاسیسات صنعتی انواع متنوعی از زانوهای استیل جوشی را با بهترین کیفیت عرضه می‌نماید.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر و اطلاع از قیمت اتصالات فشار قوی با کارشناسان فروش ما تماس حاصل نمایید.